توافق اتو ترک با شرکت مس برای فاینانس طرحهای معدنی

[ad_1]معدن24: سرمایه‌گذار آلمانی گفت: اگر شرکت مس بتواند برای پروژه‌های خود ضمانت‌های دولتی داشته باشد، می‌توان 85 درصد بودجه را به فاینانس برای تجهیزات خارجی اختصاص داد.

پتری مویلانن صبح امروز در دیدار با استاندار کرمان به فعالیت بیش از 30 ساله شرکت اتوترک در پروژه‌های معدنی استان کرمان اشاره کرد و اظهار داشت: جای خوشحالی است که این شرکت در مدت طولانی در استان کرمان پروژه‌های بسیاری را با صنعت مس برای وارد کردن تکنولوژی جدید و ساخت تجهیزات دنبال کند.

 

وی عنوان کرد: گروه صنعت بازرگانی اروپا 15 سال به عنوان نماینده انحصاری در ایران فعالیت می‌کند و شرکت آلمانی اتوترک در 35 سال قبل و از زمان آغاز به کار مس سرچشمه نسبت به ساخت تجهیزات ذوب این مجتمع اقدام کرده است.

 

مویلانن بیان داشت: اصل شرکت آلمانی اتوترک، فنلاندی است و این شرکت در 40 نقطه از سراسر دنیا خدماتی را ارائه می‌دهد و در استان کرمان نیز در پروژه‌هایی مانند صنعت مس و مس خاتون‌آباد خدماتی ارائه داده است.

 

وی ادامه داد: اگر شرکت مس بتواند برای پروژه‌های خود ضمانت‌های دولتی داشته باشد، می‌توان 85 درصد بودجه را به فاینانس برای تجهیزات خارجی اختصاص داد.

 

مویلانن گفت: برای استفاده از فاینانس ضمانت‌های فراتر از شرکت مطرح است و تاکنون شرکت مس نتوانسته ال‌سی باز کند و امیدواریم در آینده با گشایش‌هایی که انجام می‌شود، بتوان از این شرایط به خوبی استفاده کرد.

 

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *