افزایش حجم تولید در معدن طلای ساریگونی قروه

[ad_1]

سنندج؛

افزایش حجم تولید در معدن طلای ساریگونی قروه

گروه معادن
– سرمایه‌گذار قزاقی معدن طلای ساریگونی قروه گفت: با حمایت‌هایی که از مجموعه ما شده امسال در صدد هستیم تولید را افزایش دهیم که براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بعد از تخمین ذخیره‌ای که باید در این معدن انجام شود حجم تولید را افزایش خواهیم داد.

افزایش حجم تولید در معدن طلای ساریگونی قروه

 

به گزارش ماین نیوز، مارات در روز ملی صنعت و معدن که با حضور مسوولان استان و صنعت‌کاران در سننندج، با تبریک روز ملی صنعت و معدن خدمت تمام صنعت‌گران، گفت:خوشبختانه سیاست جمهوری اسلامی و خط مش رهبر معظم ایران و سیاست‌ها تبین شده رئیس جمهور ایران موجب ایجاد تاثیرات مثبتی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی در ایران شده است.

وی افزود:علاوه بر این توافقات و پیمان‌هایی که در سطح سران دو کشور ایران وجود دارد و موجب سرمایه‌گذاری بیشتر در بین دو کشور شده است، این مهم زمینه را برای افزایش قابل توجه حجم مبادلات بین این دو کشور فراهم کرده است.

سرمایه‌گذار قزاقی معدن طلای ساریگونی قروه تصریح کرد: در همین زمینه باید از دولت و تمام سازمان‌ها و نهادهای خدمات‌رسان در منطقه در بحث بهره‌برداری از طلای ساریگونی تقدیر کرد.

وی افزود: به حمدالله با مدیریت که انجام شد و کمک‌ هایی که از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت شد مجموعه ساریگونی با کمک پیمانکاران داخلی به تولید رسید و در حال حاضر نیز برای 560 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
وی اظهار داشت: با حمایت‌هایی که از مجموعه ما شده امسال در صدد هستیم تولید را افزایش دهیم که براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بعد از تخمین ذخیره‌ای که باید در این معدن انجام شود حجم تولید را افزایش خواهیم داد.

وی با اعلام اینکه مجموعه زرکوه آمادگی کامل دارد در کردستان و سایر استان‌های ایران در زمینه اکتشاف، تولید و بهره‌برداری معدن و طلا سرمایه‌گذاری کنند،گفت: برنامه‌های اجتماعی شرکت معدنی زرکوه در شهرستان قروه با هماهنگی فرمانداراین شهرستان دنبال و در حال انجام است.
وی اضافه کرد: همانطور که می‌دانید هر صنعت مشکلات خود را دارد و افزایش حجم تولید نیز در معدن طلای ساریگونی مشکلات خاص خود را دارد که امیدواریم با تسهیل در این روند بتوانیم هر چه زودتر به اهداف تعریف شده برسیم.

سرمایه‌گذار قزاقی معدن طلای ساریگونی قروه اظهار داشت: از همین جا از تمام روسای نهادهایی که حضور دارند می‌خواهیم همانطور که همیشه ما را حمایت کرده‌اند در این مرحله هم به ما کمک کنند.

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵

کد مطلب: 39013

 

مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *